ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HABERLER  |  NAKLİYE FİYATLARI  |  TEKNİK BİLGİLER  |  İLETİŞİM
Nakliye Dahil
Teklif Al
 
Haberler

0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar Ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Güncellendi!

11.06.2019

Bankaların konut kredisi faiz oranları hızla yükselmeye devam ederken bazı bankaların 0.98 konut kredisi kampanyası devam ediyor. Ev almak isteyenler dikkat!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları karşısında zorlanmaya devam ederken bazı bankalar ise 0.98 anlaşmalı konut projeleri ile ucuz konut kredisi veriyor.

Şu anda 7 bankanın 0.98 anlaşmalı konut projeleri kampanyaları devam ederken bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin sayıları da hızla artıyor.

Firma Katkı Paylı konut kredisi kampanyası olarak lanse edilen kampanyada bankalar müşterilerine yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullanma fırsatı sunarken söz konusu faiz oranı sadece bankalar tarafından ilan edilen anlaşmalı konut projeleri listesi için geçerli oluyor.

Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Şu anda en uygun konut kredisi veren banka olan Ziraat Bankası aynı zamanda 0.98 anlaşmalı konut projeleri kampanyasını başlatan ilk banka olmuştu.

Her geçen gün anlaşmalı konut projesi listesi genişleyen banka 74 ilde anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Nasıl Öğrenilir?

Banka bugün yayımlamış olduğu yeni güncelleme ile anlaşmalı konut projeleri listesini biraz daha genişletti ve konut kredisi çekmek isteyen kişilere farklı seçenekler sundu.

Bu projeleri detayları ile incelemek isteyen kişiler Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden önce kampanyalar ardından da anlaşma sağlanan firmalar linkine tıklayarak listenin detaylarını öğrenebilirler.

Ziraat Bankası Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyaları arasında yer alan Firma Katkı Paylı Konut Kredisi kampanyası için yeni güncelleme yayımlandı.

Kampanyanın ne zaman sona ereceği açıklanmazken yeni yapılan güncelleme ile pek çok anlaşmalı konut projesi kampanya listesine eklendi. Anlaşmalı Konut Projeleri Listesine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...

Halkbank 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Şu anda konut kredisi için 3 farklı kampanya düzenleyen Halk Bankası normal kredi başvuruları için 1.65 faiz oranı ile konut kredisi kullandırırken banka gayrimenkulü konut kredisi için yüzde 1.35 faiz oranı ve anlaşmalı konut projeleri için ise yüzde 0.98 konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Kaynak:www.emlak365.com/konut-kredisi/098-konut-kredisi-veren-bankalar-ve-anlasmali-konut-projeleri-listesi-2-h20380.html
   Paylaş

Geri Dön

 

GÜNCEL DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Üçevler mah.Tanay Cad.Karnur Şahinbey Apartmanı No:19/8 Nilüfer / Bursa

Telefon : 0224 502 55 45
Mobil : 0532 714 65 55


ANA SAYFA   |   HABERLER   |   NAKLİYE FİYATLARI   |   TEKNİK BİLGİLER   |   HESAP NUMARALARIMIZ   |   İLETİŞİM