ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HABERLER  |  NAKLİYE FİYATLARI  |  TEKNİK BİLGİLER  |  İLETİŞİM
Nakliye Dahil
Teklif Al
 
Haberler

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kampanyası Konut Kredisi İndirimi Müjdesi İçin Umutlandırdı!

09.01.2019

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma müjdesi geldi gözler konut kredisi faiz indirimi müjdesine çevrildi. 0.98 konut kredisi kampanyası kapsamı genişletilecek mi?

Ev sahibi olmak için konut kredisi faiz indirimi müjdesi bekleyen kişileri umutlandıracak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası tarafından kredi kartı borcu yapılandırması için 1.10 faiz oranı ile borç kapatma kredisi verilecek olması konut kredisi indirimi içinde ışık doğmasına neden oldu.

Seçimden Önce Kredi İndirimi Mutlaka Yapılacak!

Ekonomistler hükümetin seçim yatırımlarına başladığını iddia ederken yapılan doğalgaz ve elektrik indirimi ile başlayan fırsatlar bugün gelen yeni müjdelerle devam etti.

İlk olarak dar gelirli ailelerin elektrik faturalarının 80 liralık kısmının devlet tarafından ödeneceği açıklanırken ardından Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma müjdesi geldi. Açıklanan haberle hangi bankadan olursa olsun kredi kartı borcu olan kişilere yüzde 1,10 oranı ile kredi kartı borcu yapılandırma kredisi verileceği açıklandı.

Verilen bu müjdelerin ardından vatandaşlar konut kredisi faiz indirimi müjdesi beklemeye başladı. Geride bıraktığımız günlerde başlatılan 0.98 konut kredisi kampanyası sadece anlaşmalı konut kredileri için geçerli sayılmıştı.

Şimdi herkes ikinci el konutları ve tüm sıfır konutları kapsayan 0.98 konut kredisi kampanyası başlatılmasını bekliyor. Bu oran olmasa dahi ilk etapta konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1,10 seviyesine çekilmesi de masada bulunan talepler arasında yer alıyor.

Konut Kredisi Faiz Oranları Düşecek Mi?
Genel anlamda tüm bankaların yapacakları bir kredi indirimi için ilk etapta Merkez Bankası faiz indirimi haberinin gelmesi gerekiyor. Bu noktada ekonomistlerin bir bölümü seçimden önce Merkez Bankası tarafından böyle bir adım atılacağını ögörürken bir ölüm ise Haziran ayından önce böyle bir indirim yapılmayacağını iddia ediyor.

Kaynak:www.emlak365.com/konut-kredisi/ziraat-bankasi-kredi-karti-borc-yapilandirma-kampanyasi-konut-kredisi-h17192.html
   Paylaş

Geri Dön

 

GÜNCEL DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Üçevler mah.Tanay Cad.Karnur Şahinbey Apartmanı No:19/8 Nilüfer / Bursa

Telefon : 0224 502 55 45
Mobil : 0532 714 65 55


ANA SAYFA   |   HABERLER   |   NAKLİYE FİYATLARI   |   TEKNİK BİLGİLER   |   HESAP NUMARALARIMIZ   |   İLETİŞİM