• USD 15,9731
  • EURO 16,7979
  • ALTIN 0.00
Hakkımızda
 
Günümüz ticaret anlayışında inşaat sektörünün açığını gördüğümüz an hikayemiz başladı.

Büyümenin ittirici gücü olan ve istihdam yaratmaya katkı sağlayan inşaat sektörünün eski alışkanlıkları ile yola devam edemeyeceği fikrinden hareketle, inşaat sektöründe de dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu gördük.

Dijitalleşme sürecinde inşaat piyasasının nabzını tutmak için yola çıktık.

Buradan yola çıkarak; gunceldemir.com Türkiye ekonomisinin kilit taşı olan inşaat sektörünün nabzını dijital olarak an be an tutar. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren gunceldemir.com çelik hasır ve inşaat demiri fiyatlarını anlık güncelleyerek online olarak siz kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. İnşaat sektörü içinde sektörün ciddi ihtiyaçlarından biri olan piyasa nabzını tutan bu dijital platform sektörde faaliyet gösteren pek çok kurumun ihtiyaçlarını kısa zaman içinde karşılar duruma gelmiştir.

Sektör nabzının sadece veriler ile değil sektöre hizmet veren insanları buluşturmasıyla daha değerli hale geleceğini biliyorduk.

gunceldemir.com sektör ve ekonomi haberlerine yer verdiği dijital mecrasında aynı zamanda sektör çalışanlarının tanışma ve tartışma ortamı sağladığı yorum sayfasıyla çok kısa bir süre içinde sektörün ciddi bir ihtiyacını da karşılar hale gelmiştir.

Dijitalleşme sürecinde iş süreçlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Web tabanlı gunceldemir.com‘a her an her yerden ulaşabilmeniz için proje iOS ve Android uygulamaları ile de desteklenmeyi ihmal etmedik.

Biz Kimiz?
Firmamız, inşaat demiri ve çelik hasır sektörlerinde toplam 13 yıllık satış ve bölge müdürü tecrübesi bulunan Güven Oğuzhan Işık tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Güncel Demir uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden paylaştığımız anlık bölgesel fiyatlarımız üzerinden tüm Türkiye’ye inşaat demiri ve çelik hasır satışı yapmaktayız.

Vizyonumuz
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirirken, demir çelik sektörüne özel, inşaat demiri ve çelik hasır güncel fiyatlarını ve tedariğini sağlayan IOS, ANDROID uygulamamız ve web sitemiz dünyada bir ilk olma özelliği taşıyarak, Türkiye’de Sektör lideri olmaktır.

Misyonumuz
Vakit nakittir. Kurumsal firmalardaki iş süreçlerinin yoğunluğunu ve inşaat sektörünün satın alma departmanlarının yaptığı binlerce kalemden sadece ikisini oluşturan inşaat demiri ve çelik hasır güncel fiyat ve tedariğini yaparak vakit darlığı problemini ortadan kaldırıyoruz.

Güncel ekonomi ve inşaat sektörü gelişmelerinden haberdar olurken; çelik hasır ve inşaat demiri fiyatlarının anlık güncellendiği bu mecrada tüm bilgiler siz kullanıcılarının online hizmetine sunulur.

 

Toplam Kullanıcı Sayısı
51,437 Kişi

Toplam Talep
6,806 Adet

Toplam Tonaj
352238 Ton