• USD 13,4463
  • EURO 15,2394
  • ALTIN 0.00
GERİ
Güncel Demir Çelik A.Ş. 1 Yaşında...
07.05.2020  14:41          Türkiye ekonomisinin kilit taşı olan inşaat sektörünün nabzını dijital olarak an be an tutan güncel demir markası gelişerek üç buçuk yıldır büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.

İnşaat demiri ve çelik hasır fiyatlarının anlık yayınlanmasında Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdik ve web sitemiz de bir yıl içinde 357.000+ kullanıcıya, 2.670.000+  oturum açılma sayısı ile hizmet verdik. Bu ilgiden dolayı tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

İOS ve ANDROİD uygulamalarıyla desteklediğimiz markamızla çelik hasır ve inşaat demiri fiyatlarını anlık güncelleyerek bugün 35.000 kayıtlı kullanıcımız ile online platformlarda zirveye oynuyoruz. Güncel Demir’in son bir yıl içerisinde ki bazı analitik verilerini siz değerli paydaşlarımız ile paylaşmak istiyoruz. Son bir yılda internet sitemiz, ios ve android uygulamalarımız toplamda 357.000+ kullanıcıya hizmet verdi. Bu kullanıcılar toplamda 2.670.000 oturum açtı ve sistemimiz üzerinden işlem gerçekleştirdi. 
Tam üç buçuk yıldır hizmet verdiğimiz gunceldemir.com, 2019’un mayıs ayında GÜNCEL DEMİR ÇELİK A.Ş. ile bütünleşerek marka değerini arttırdı. Ortalama bir yıl önce gunceldemir.com güncellenerek versiyon 3.0’a geçiş yaptı. Versiyon güncellemesinden sonra bir çok özelliğimiz aktif oldu fakat bu özellikler arasında en belirgin olanı online teklif ve online ödeme alt yapısıydı. Online teklif sistemimiz yayına geçtikten sonra son bir yılda gunceldemir.com üzerinden toplamda 2.000+ talep topladı. Bu taleplerden gelen toplam 200.000 Ton ürünü fiyatlandırdı. Fiyatlandırılan bu tonajın 22.500 Tonunu müşterilerine ulaştırdı. 

Son bir yılda gösterdiğimiz çalışma azmimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak kemik müşteri kitlemizi oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin her il ve ilçesine sevkiyat yapabilen alt yapımız, Türkiye’nin her noktasında bulunan fabrika ve tedarikçilerimiz ile kurduğumuz başarılı ilişki sayesinde her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz. 

Elbette gösterdiğimiz bu hummalı çalışmanın meyvelerini yukarıda belirttiğimiz istatistiklerde görüldüğü gibi karşılığını aldık, almaya da devam ediyoruz. Yayın hayatına başladığımız günden beri hiç ara vermeden her gün bölgesel tüm fiyatlarımızı güncelledik. Geçmişe yönelik tüm fiyat arşivimizi sizlere sunduk. Bu kapsam da tüm fiyat araştırmamızı yerel hiçbir esnafımıza zarar vermeden, perakende satıştan uzak durarak gerçekleştirdik. Yayınladığımız tüm fiyatlar piyasanın o gün içinde ki gerçek fiyatları olmuştur.

Sizlerden almış olduğumuz bu güvenle Türkiye`nin batısından doğusuna-kuzeyinden güneyine her koşulda ve şartta sizlere hizmet veriyor ve ürünlerimizi size ulaştırıyoruz.

Sistemimiz üzerinde yorum kısımlarımızı aktif kullanarak ve takip ederek siz değerli paydaşlarımızı bir araya getirdik ve gunceldemir.com üzerinde bir sosyal sektörel platform oluşturduk. Yapılan yorumu detaylıca inceledik ve kimsenin fikir özgürlüğünü engellemeden yayımladık.Değerli yorumlarını bizlerle paylaşan, sektör tecrübelerini bizlere aktaran ve sistemimizi canlı tutmamızı sağlayan tüm kullanıcılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yorum yapan elleriniz dert görmesin😊 Sistemimiz üzerinden bu güne kadar sizlere 8.250 sektörel haber paylaşımı gerçekleştirdik. Ekibimiz her gün sizler için sektör ile ilgili tüm haberleri süzerek sizlere ulaştırıyor.


Sizlerle bölgesel bazda site istatistiklerimizi de paylaşmak isteriz.

Sistemimiz üzerinden yukarıda belirttiğimiz 357.000+ kullanıcı ülke bazında 346.000’i Türkiye üzerinden giriş gerçekleştirdi. 2.960+ kullanıcı Amerika Birleşik Devletlerinden, 2.000+ Almanya üzerinden, 840+ Hong Kong üzerinden, 700+ Fransa üzerinden ve 630+ Kıbrıs üzerinden giriş sağladı. Geriye kalan bilgileri aşağıda ki görselden görebilirsiniz.Türkiye üzerinden giriş sağlayan 346.000+ kullanıcımız ise sırası ile 85.700+ İstanbul, 83.600+ Ankara, 36.100+ İzmir, 28.700+ Adana, 23.700+ Diyarbakır, 19.700+ Bursa ve 18.600+ Gaziantep’ten giriş yapmıştır. Geriye kalan bilgileri aşağıda ki görselden görebilirsiniz.GÜNCEL DEMİR ÇELİK A.Ş. olarak geçirdiğimiz bu bir yılda sadece gunceldemir.com’u geliştirmekle kalmayıp birde sadece çelik hasır üzerine kurduğumuz www.celikhasir.com’u da yayına aldık. Satışı yapılan ürünün adı ile aldığımız bu domain adresi ile aynı günceldemir.com da olduğu gibi günlük çelik hasır fiyatlarını yayımlıyoruz. Bu platform üzerinden de siz değerli kullanıcılarımıza güncel ve anlık hizmet veriyoruz.Bursa merkezli başladığımız yolculuğa 2019 ağustos ayında İzmir merkezli Ege Bölge müdürlüğümüzü açarak bu bölgeden de değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 


Yukarıda sizlerle bir çok bilgiyi paylaştık. Şeffaf ticaret ve güvenilir tedarikçiniz olarak sizlerle birlikte geldiğimiz bu noktayı yine sizlerle paylaşarak heyecanımızı ve mutluluğumuzu paylaşmak istedik. Bu zamana kadar yürüttüğümüz bu çalışmayı arttırarak ve geliştirerek devam ettireceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Başarı her zaman onu arzulayana, onun için çalışana ve onu elde etmek için azmini ortaya koyana gelir. 

Saygılarımızla 

GÜNCEL DEMİR ÇELİK A.Ş. YönetimiPaylaş   Toplam Kullanıcı Sayısı
48,651 Kişi

Toplam Talep
6,189 Adet

Toplam Tonaj
316699 Ton