• USD 6,1225
  • EURO 6,6140
  • ALTIN 320.77
GERİ
Elazığ Büyük Depremle Dallandı! Elazığ`da 6.8 Şiddetinde Deprem....
26.01.2020  16:40
Son deprem haberi Elazığ merkezli oldu! Elazığ ilinde çok büyük deprem geldi. Ölü ve yaralı olmasından endişe ediliyor. Elazığ depremi ile alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı...

 
Son ayların en şiddetli depremi Elazığ ilinden meydana geldi. Elazığ`da az önce büyük bir deprem yaşandı. İşte deprem ile alakalı son dakika bilgileri. Elazığ depremi Türkiye gündemine bomba gibi düştü... İlk olarak Manisa ve Ankara şimdi Elazığ ilinde büyük deprem haberi geldi.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 24 Ocak 2020 - İstanbul

Günün en son korkutan deprem haberi Elazığ ilinden geldi. 6.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem büyük korku ve paik yaşattı. Henüz sıcak bilgiler gelmeye başlamadı. Ölü ve yaralıların olmasından endişe ediliyor...

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre gece saat 20:55 sıralarında merkez üssü Elazığ ili Sivrice ilçesi olan 6.8 (Revize 6.5) şiddetinde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin yaklaşık 5 kilometre kadar derinlerinde meydana geldiği kaydedildi.
 

SON DAKİKA:
ELAZIĞ DEPREMİNDEN CAN KAYBI HABERLERİ GELİYOR! CAN KAYIPLARINA İLİŞKİN İŞTE İLK RESMİ AÇIKLAMA...

Büyük korku ve panik yaşanan bölgede 6.8`lik deprem sonrası vatandaşlar sokaklara döküldü... Bazı evlerde hasar olduğu, Malatya Pötürge`de bazı evlerde yıkım olduğu, yaralıların olduğu bildirildi.

#Elazığ`ın Sivrice ilçesinde 20:55`te 6.8 büyüklüğünde ve 21:08`te 5.4 büyüklüğünde #deprem meydana geldi.
 
Paylaş       


Yorumlar
Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.  


   Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.Toplam Kullanıcı Sayısı
32,598 Kişi

Toplam Talep
1,617 Adet

Toplam Tonaj
79570 Ton